🤓

МИ КОЛИШНІ ФРІЛАСНСЕРИ

Зібрали команду, яка вміє дизайнити за день замість тижнів, місяців, років. Хочемо зробити якість доступною, щоб те, що ми зробимо сьогодні, ви отримали вже завтра.

Так, на завтра 🤯

Чесно, більшість речей дизайнери роблять саме на наступний день. Ми не приховуємо цей факт, а перетворюємо його на систему, щоб менше ідей потрапляло до шухлядки столу, і все виконувалось вчасно.

📝

Просто замовити

Щоб замовити прототип, буклет, макет і т.д, і т.п, переходь в телеграм, тисни «Замовити» та коротко напиши суть запиту. Усе інше зробить, як завжди, менеджер. Після оплати в нас буде від 2 до 48 годин, щоб відправити тобі замовлення.

🤑

Чесна ціна

Ціна роботи фрілансера +- 500 грн/год. Навіть якщо дизайнер не буде спати 24 години, то максимальна ціна буде 12К грн. За мінімальний брендинг, наприклад.

📈

Тримаємо планку

Ми слідкуємо за якістю кожного замовлення від тоді, як його отримали. Раз —ми детально обговорюємо, що вам треба. Два — ще до оплати, ми даємо зрозуміти яким саме буде фінальне рішення. І три — ми вносимо правки.

🤞

Правки

Ми зробимо стільки виправлень, скільки вам треба. Безкоштовні правки перші 24 години після того як ми відправили завдання, далі — послуга стає платною. Її можна навіть окремо замовити.

СПРОБУВАТИ